Montaż anten satelitarnych

Profesjonalny montaż anten satelitarnych wymaga najlepszego sprzętu, trwałych materiałów i doświadczenia gwarantującego estetyczne wykonanie instalacji

Zajmujemy się montażem, serwisem i serwisem pogwarancyjnym anten satelitarnych do odbioru telewizji cyfrowej oraz internetu satelitarnego. Instalujemy systemy odbioru w mieszkaniach, domach i firmach. Wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych wspomagamy sprzętem pomiarowym by osiągać najwyższe parametry sygnału, a w przypadku serwisu ograniczyć czas potrzebny do usunięcia usterek w maksymalnie krótkim czasie.

Oferujemy usługi z zakresu montażu anten wszystkich systemów odbioru telewizji cyfrowej, a w szczególności telewizje oferowane przez:

  • Cyfrowy Polsat,
  • NC+,
  • TP SA,
  • pozostałych.

Doradzamy klientom w zakresie doboru sprzętu: dekodera, anten, osprzętu wymaganego do przeprowadzenia pełnej instalacji. Specjalizujemy się w instalacjach indywidualnych oraz zbiorczych (multiroom – odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach).

Przeprowadzamy pełną konfigurację sprzętu tak by już po chwili od zakończonej instalacji móc korzystać z zamówionych usług.

Krótkie szkolenia w ramach instalacji pomaga łatwo poznać zasady działania sprzętu.

Kupiłeś zestaw?

Nie możesz poradzić sobie z montażem?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas!

Przyjedziemy i wykonamy instalację.